KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308167

nr 1730 8167

I Knutsson. Signerad, daterad - 49, skärgårdsmotiv. Olja på duk, 65x92 cm, yttermått inklusive ram: 91x116

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:16:17

10/10 08:40:39 1      Vinnande bud