KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308167
nr 1730 8167
I Knutsson. Signerad, daterad - 49, skärgårdsmotiv. Olja på duk, 65x92 cm, yttermått inklusive ram: 91x116
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:16:17
10/10 08:40:39